HAKKIMIZDA

Roma İmparatorluğu döneminde Ege Bölgesi’nin küçük bir şehri Docimeium’ dur. Buradayaşayan insanlar ayaklarının altındaki muazzzam kalitedeki mermeri keşfettikten sonra hızlıca ünlü bir yer haline gelir. Bugün bu şehir mermerin başkenti olan İscehisar’dır. Şirketimiz köklerini bu bölgeden aldığı için, bize en iyi mermerle çalışma avantajını sağlıyor. Sektörde geçirdiğimiz 30 yıldan fazla olan tecrübemizle, mermer ürünleri hakkında büyük bir itibar ve isim kazandık.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundururuz. Tutku ve azimle üstün kalitelihizmetler sunuyoruz. Tüm zamanımızı ve enerjimizi müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak için harcıyoruz. Bütün gücümüzle çalışıyor, ürünlerimizle sadece beklentileri karşılamayıp, Dünya standarlarına yükseltiyoruz.

VİZYONUMUZ

Sektörün ihtiyaçlarının sürekli büyüyüp, genişlediği bilinciyle birlikte tutku ve özveriyle hareket ediyoruz. Amacımız müşterilerimizle olan bağlılığımıza saygı duymak. Mükemmeliğe ulaşım ve  müşteri   memnuniyetini sağlamak için bütün olasılıkları keşfetmeye hazırız.

Hızlı Menü

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram

Hakkımızda

İletişim

Tesisimiz Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde bulunmaktadır. Blok mezar, baştaşı, çeşme gibi projelere uygun doğaltaş kesimi ve ebatlaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeçik Yolu 200. Metre İscehisar/Afyonkarahisar

+905326833050

International Calls

+905372095358

©2020 by Yalçınkaya Marble